özel güvenlik personeli

MTG ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

  • 5188 sayılı Özel Güvenlik yasası'na göre kurulmuş olan firmamız, hem fiziki hem de elektronik güvenlik sistemleri ile işletmelerin, kurum ve kuruluşların, sitelerin güvenliğini sağlamaktadır. Firmamız İç İşleri Bakanlığından Özel Güvenlik Şirketi Kurumu yetki belgesini almıştır.
  • Güvenlik personelimiz, görevinde uzman ve tecrübeli güvenlik koordinatörlerimizce gece-gündüz sürekli denetlenmektedir.
  • Aynı zamanda devamlı olarak yenileme eğitimleriyle güncel konulara hakim seçkin personel hizmeti sunuyoruz.
  • Çalıştırılacak personelin tüm Özlük hakları (SGK, Stopaj, Vergi, Kıdem Tazminatı, Yıllık İzin v.s.) eğitimi ve sorumluluğu firmamıza aittir.
  • Sizlerin bilgisi ve kontrolü açısından yasal giderler ile ilgili dökümanların birer sureti her ay müşterilerimize gönderilmektedir.
  • 5188 yasa gereği personelimizin tamamına 3. kişilere karşı verilebilecek zararlardan dolayı (tarafımızdan) özel güvenlik mali sorumluluk sigortası yapılmaktadır.
  • Birlikte çalışabilmemiz halinde işletmenizin sabotajlara karşı koyma planı tarafımızca yapılacak ve periyodik olarak geliştirilecektir.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Sahip olduğu ileri teknoloji ürünü cihazlar ve kalite yönetim sistemi ile disiplinli yönetim temeli üzerine inşa edilmiş güvenlik hizmetleri sayesinde; müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı ilke edinmiştir. İrtibat halinde olduğu her kurum, kuruluş ve şahısla karşılıklı sevgi, saygı ve güven çerçevesinde çalışır. Çalışanları için daima şeffaf, adil ve iş tatmini sağlayan katılımcı bir çalışma ortam sağlar. Sürekli şirket içi yenileme eğitimleri ile personelinin gelişimini yakından takip eder.
İnsan ve toplum psikolojisine önem veren bir anlayış ile;
Özenle seçilmiş eğitimli ve deneyimli ekibi ile,
Günümüzün yüksek kalite ve standartlarına ulaşmış uzman kadrosuyla,
Hizmet verdiği tüm lokasyonlarda çağdaş profesyonelliğin gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi amaçlar.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Güvenlik sektöründe KALİTEDE LİDER olabilmek için; yasal şartlara ve kalite yönetim sistemi şartlarına uygun hizmet vermek, bulunduğumuz sektörün pazar payında söz sahibi olmak, müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için sistemi gözden geçirerek sürekli iyileştirmek,

KURULUŞUMUZUN KALİTE POLİTİKALARIDIR.